لوله و اتصالات UPVC

لوله و اتصالات UPVC

لوله upvc  و اتصالات upvc  که جهت لوله کشی استخر استفاده می شوند تا به امروز مناسب ترین نوع لوله جهت انتقال آب آشامیدنی و تصفیه شده می باشند.

لوله و اتصالات upvc یکی از انواع پیشرفت ها در زمینه ساخت استخر می باشد . لوله و اتصالات upvc دارای مزایای زیادی نسبت به گذشته می باشند که در ادامه به برخی از آنها اشاره کردیم .

 

مزایای لوله و اتصالات upvc ( یو پی وی سی ) :

 

عدم رسوب گیری :

یکی از مشکلات سیستم لوله کشی های فلزی جمع شدن رسوب حاصل از مواد مورد استفاده در استخر بود که موجب از کار افتادن شیرآلات می شدد . این مشکل در لوله های upvc برطرف گردیده است .

مقاومت بالا :

مواد شیمیایی مورد استفاده در تصفیه آب استخر همانند کلر موجب خسارت به لوله های فلزی می شود . اما لوله و اتصالات upvc به علت مقاومت بالا در برابر انواع مواد شیمیایی مورد استفاده دارای طول عمر بالایی می باشند .

سهولت در نصب لوله و اتصالات upvc : 

از دیگر مزایای این نوع اتصالات نصب آسان می باشد . این لوله ها دارای وزن سبکی بوده و به همین سبب حمل و نقل آنها نیز مناسب می باشد . همچنین در کنار وزن سبک دارای کیفیت و مقاومت بالایی بوده و از لحاظ ایمنی نیز مناسب می باشند .

قیمت مناسب :

قیمت لوله و اتصالات upvc به نسبت سایر سیستم های لوله کشی استخر مناسب می باشد . همچنین مزایایی همانند مقاومت بالا و طول عمر بیشتر موجب مقرون به صرفه بودن این نوع اتصالات شده است .

تنوع بالا :

لوله یو پی وی سی در انواع مختلف و متنوع موجود می باشد که شما با توجه به نیاز خود می توانید سفارش دهید .

 

لوله های upvc به دلیل مقاومت بالا در برابر تحمل فشار و همچنین قابلیت انتقال بدون هیچ گونه مواد افزودنی به آب مناسب جهت لوله کشی استخر و جکوزی نیز می باشد.

در ساخت استخر بتنی پس از بستن آرماتور بندی اولیه  اقدام به لوله کشی استخر می گردد .

لوله و اتصالات upvc

 

تفاوت لوله pvc با لوله upvc :

لوله pvc معمولی ( پلی وینیل کلراید) که لوله ای رایج در صنعت است .

مقاوت لوله pvc خوب و دارای پلاستیکی سبک می باشد که باعث شده در صنعت ساخت و ساز بسیار از این نوع لوله استفاده شود.

لوله pvc  با افزودن مواد پلاستی (plasticize ) به آن باعث نرم تر و انعطاف پذیر تر شدن آن می شود.

اگر این ماده پلاستی (plasticixe ) به لوله pvc  اضافه نگردد تبدیل به لوله upvc ( وینیل کلرید غیرپلاستیکی ) می گردد.

unplasticized polyvinyl chloride

 

لوله های انتقال آب یا لوله upvc

شرکت پارسیان استخر با سالها سابقه آماده ارائه و فروش انواع لوله واتصالات یو پی وی سی با قیمت مناسب می باشد . برای اطلاع بیشتر از قیمت لوله یو پی وی سی با ما تماس بگیرید.

 

اضافه کردن نظر